Energiecoöperatie Leur e.o.

Zonneakker Leur

Het eerste project van onze energiecoöperatie is de zonneakker in Leur. Samen met de leden van de energiecoöperatie hebben we een zonneakker van 200 panelen (54 kWp) gerealiseerd op het terrein van woonzorgboerderij De Hagert. De coöperatie heeft daarmee een duidelijk doel voor ogen: lokaal duurzame energie opwekken. Van de mensen, voor de mensen.

Deze zonnepanelen wekken groene stroom op en geven die af aan De Hagert en het elektriciteitsnet, in totaal ongeveer 50.000 kWh per jaar. Dat komt overeen met het elektriciteitsverbruik van twaalf gezinnen. Je kunt niet meer deelnemen aan dit project, maar wel lid te worden van de coöperatie en meedoen aan nieuwe projecten.

Hieronder tonen we de verwachte (voor zonne-instraling gecorrigeerd) en gerealiseerde opbrengst van het project.

De verwachte productie is gebaseerd op het aantal zonuren in de betreffende periode.
De getoonde gerealiseerde productie is de formeel geregistreerde productie vanaf de start van de SDE+-subsidieverstrekking.
Vanwege technische oorzaken wijkt deze nagenoeg altijd af van de productie als geregistreerd door de omvormers.